Onze passie is duursport, onze missie is duursport voor het leven.

Triathlon, duathlon, zwemmen, fietsen of lopen ? Ja ook voor jou! Blue Globe Sports Endurance Team, wordt jouw team!

Triathlon en duathlon zijn sporten die enorm in trek zijn. Helaas zijn het sporten die als niet zo laagdrempelig worden ervaren. Ons team is toegankelijk voor iedereen, ongeacht leeftijd geslacht en of je nu een beginnende of ervaren, gevorderde atleet bent. Iedereen in onze club krijgt dezelfde voordelen.  Wij zijn het “recreatieve duathlon-triathlon team van Deinze en de Leiestreek.”

Onze trio’s zijn op zoek naar leden die enkel lopen, zwemmen of fietsen. Als je één van die sporten beoefent en je wil eens proeven van een trio- triathlon dan ben je ook welkom!

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.